Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlanátok,...

Milyen sampont ajánlanátok, nagyon durva korpára?

Figyelt kérdés
Próbáltam már jó-párat, egyszer kb 1,5 éve egy fodrász ajánlotta a seborint de egy fél éve már az se ér semmit, már annyira durva a korpám hogy este megmosom és reggel úgy hullik mint a hópelyhek és nagyon viszket, mit lehet ezzel kezdeni? Köszönöm.

2013. jún. 14. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
akármelyik head and shoulders terméket, leginkább a citromosat vagy az almásat
2013. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a helyedben már bőrgyógyászhoz mennék.
2013. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

99%, hogy gombás fertőzés. tessék vele bőrgyógyászhoz menni!

samponok közül Bioderma Nodé, de ne kísérletezgess, hanem menj orvoshoz

2013. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezeket az ismertebbeket már mind próbáltam, ideig óráig jó de utána ugyan az, és már több éve lehetséges ez a fertőzés? és a bőrgyógyász mit tud vele kezdeni?
2013. jún. 14. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ad rá megfelelő sampont/hajszeszt/pakolást amivel tudod kezelni. Esetleg tablettát is felírhat rá.
2013. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj vele! Nekem is volt ilyen problémám néhány évvel ezelőtt, és ajánlott sampont a bőrgyógyász,ami teljesen eltüntette.
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!