Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete festett hajam van és...

Fekete festett hajam van és elég dús, viszont hát olyan.. száraz vagy töredezett és durva- Hogy tehetnék ez ellen vagy milyen sampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször is menny el fodrászhoz hogy az eltöredezett végeket levágasd. Nekem a glisskur(ázsia varázs)vált be a legjobban de szerintem mindenkinek más jön be de én minden estere azt tudom ajánlani. Meg használj hajbalzsamot hogy selymesebb legyen a hajad.
2009. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, először fodrász.

Majd, vegyél töredezett, száraz hajra való ápolószert, avagy pakolást. Vagy ajánlanám fodrászkellékesből a Placenta nevezetű nagy tégelyes pakolást, 1000Ft körül van.

Illetve ajánlanám az Avon zöldkupakos hajvégápoló olaját, az is 1000Ft körül van akció környékén.Ezt hajmosások között tudod használni.

Valamint egy sima normál sampon, mert a sampon feladata a tisztítás.

Ha van időd, törülközőbe szárítsd a hajat, ha nem is teljesen, de így kíméled a hajad a hajszárítótól, amit a legkisebb fokozaton használj.

2009. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elobb vagasd le a vegeket es hasznalj Dove sampont meg balzsamot deterioralt hajnak, sotetkekszinu flakonban ban.

En a vilagoskeket hasznalom es nagyon meg vagyok elegedve vele.

2009. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!