Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lilára karom fetetni a...

Ha lilára karom fetetni a fekete hajamt, akkor először azt ki kell szőkíteni?

Figyelt kérdés

Eredeti színe a hajamnak fekete, de szeretném befestetni az alját lilára, és nem tudom, hogy ahhoz először ki kell szőkíteni azt a részt, vagy egyből lilára lehet festeni.

Ilyen az elképzelésem:

[link]


2013. jún. 14. 16:36
 1/6 roxycs válasza:
igen, szerintem muszáj lesz kiszőkítened, mert különben nem fogja meg a hajadat mert túl sötét:) majd küldj képet! olyan kíváncsi vagyok:D
2013. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ki kell,és nem is biztos hogy elég lesz egy alkalom

én is feketét akartam lilára festeni,az első alkalommal kb világosbarnára szívta le,de ahogy a fodrász rákente a festéket megint fekete lett,és csak az árnyalatában látszott hogy lila

2013. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már volt szőkítve, mikor melírozták, és már az első alkalommal szép szőke lett, szóval akkor gondolom elég lesz egy alkalom.
2013. jún. 14. 17:08
 4/6 anonim válasza:

én régen kékre festettem.

kacsa sárga lett a fekete hajam a szőkítés után

de ge*ci szépen befogta a kék :)

2013. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp szőkíteni kell, mivel a fekete színt semmi nem fogja be.
2013. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szőkíteni kell :) Nekem olyan lila hajam volt, mint a lány hajának a közepe. Hálátlan egy szín, mert a piros színpigmentek a legkevésbé tartósak, így ha kopik, vagy véletlen kihagysz egy kis részt mondjuk 2 festésnél, akkor zöldes lesz.
2013. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!