Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » TERMÉSZETES göndör hajam van,...

TERMÉSZETES göndör hajam van, hogyan ápoljam?

Figyelt kérdés
Tényleg természetes göndör hajam van,a hátam közepéig ér.De sajnos van vele problémám:csak vizesen tudom kifésülni,kimosom és másnap még szép de azutáni napra szószoros értelemben,mint egy uli kutya alul-felül tiszta csómó görcs.Tudnátok tippeket milyen sampont,fésüt stb. használjak,hogy szép legyen?és hogyan hordjam?
2013. jún. 14. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ápolási tippeket nem tudok adni, de egy osztálytársamnak is göndör a haja, és valami csodaszép kontyokat tud belőle csinálni. Azt még tudom, hogy kefélni nem szabad, fésű praktikusabb.
2013. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen hajam volt :) (csak azóta levágattam)

a dm-ből Balea sampont,balzsamot és spray-t használok göndör hajra valót.. mindig csak hajmosásnál fésülöm és akkor hajhabot is teszek bele, attól nekem nem kócolódik annyira általában magától szárad meg, úgy szebb és természetesebb lesz. Hajkefét tényleg ne használj, mert az szétszedi a loknikat és olyan leszel mint egy oroszlán :P a sima fésű szerintem tökéletes

reggelente mindig úgy készítem el a hajamat, hogy van egy flakonom sima vízzel és azt ráfújom, illetve a Baleás spray-t is, ha szükséges pedig habot is teszek rá


nekem oldalt van a választékom, általában az első tincseket elcsatolom, hogy ne lógjon a szemembe a hajam. díszes, virágos, masnis csatokat szoktam használni, mert attól csak szebb lesz, szerintem :)

remélem tudtam segíteni :)

2013. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hullámos hajam van, viszont vékony szálú és állandóan becsomósodik. Egy nap alatt nem is tudom, hány csomó keletkezett benne. Én csalán sampont használok és mindig mézet, vagy tojást kenek rá. Meg úgy szárítom meg, hogy egyenes legyen.
2013. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat.Jelenleg vaddisznószőr kefét használok,és Garnier Doux sampont,és balzsamot.plusz Gliss Kur a rózsaszín fésüléskönnyítőt.
2013. jún. 15. 09:00
 5/6 A kérdező kommentje:
De azt elfelejtettem mondani,hogy én csak vizesen tudom kifésülni,mert ha szárazon fésülöm ki reggel...Ja igen,és este kimosom és tudom,hogy vicces de én sapkában alszom,hogy "ne kócosodjon" össze a hajam de reggel így is úgy nézzek ki...hát kénytelen vagyok kicsit bezselézni mert az valamit használ rá.
2013. jún. 15. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:
nem baj az, ha csak vizesen fésülöd ki, én is csak úgy szoktam, csak hajmosás után. törölköző száraz hajra rá göndörítő hab (vagy bármilyen hab egyébként jó, sőt egy fodrász azt mondta, hogy a balzsam is, de ne mosd ki), és hagyd megszáradni a levegőn.
2013. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!