Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, szerintetek szexi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerintetek szexi a göndör haj? Természetes barna és természetes göndör, vállon alul ér.

Figyelt kérdés
Mert sokan mondják, hogy szép stb.. Viszont volt már hogy kaptam elég sértő megjegyzéseket is.. Rövidebbre nem akarom vágatni, mert akkor még göndörebb lesz..
2012. dec. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyet, minél hosszabb annál jobb.
2012. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szép! Nagyon szexi, és nőies.


18/F

2012. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szépek a göndör fürtök. Szemüveges vagy? Mert akkor az is dob rajta.
2012. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemüveges..
2012. dec. 29. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyáltalán nem tetszik az ilyen pulikutya dizáyn. Férfiban is főleg, de nőben is kész röhely. Balázspali feeling, ja meg egy kicsi Soltészrezső is van benne :P

De ez olyan tualajdonság,amin lehet nagyon könnyen változtatni, a haj az nem nagy ügy, tök mindegy tehát mit mondok rá, szerintem sértőbb ha egy olyan testrészt húzok le, amin nem tudsz nagyon befolyásolni. TEhát kerek perec megmondom, a göndör haj szar szerintem!

2012. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez arctól függ.
2012. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért nem nézek ki úgy, mint egy pulikutya...

Ilyen: [link]

2013. jan. 6. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jo a frizud :)

f

2013. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 székely kamilla válasza:
5. válaszoló te egy p*cs vagy. Már hogy ne lenne szép a göndör haj? Mi az hogy pulikutya?!?! A göndör hajon nehéz változtatni és nem is érdemes mert a vasalás kiszárítja! A te izlésed a szar nem a göndör haj!!!!
2016. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!