Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok, és semmi nem...

Nagyon izzadok, és semmi nem válik be. Tippek?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 féle dezodort próbáltam ki,végül egy 100 Ft-os stiftesnél maradtam,mert nekem a stiftes válik be a legjobban,de még így is nagyon izzadok (igen,szőrtelenítek is) Nem tudom mit csináljak,mert néha a ruháimon is meglátszik/érződik.Hiába van nálam mindig egy kisebb deo,még az sem segít,utána ugyanúgy izzadok! (Tudom,hogy meleg van meg minden,de télen is így van)

2013. jún. 15. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Le fognak szavazni de a solutio antisudorica.

Pár száz forint gyógyszertári készítmény. Viszont fémet tartalmaz és elég rosszakat írnak róla. Bár szerintem közel sincs annyi káros anyag benne mint egy dezodorban

2013. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egyszer próbáltam,de nagyon csípett.Ja,amit elfelejtettem említeni, mielőtt valaki említené a bőrgyógyászt,nincs a városunkban,anya meg tuti nem fog elvinni (?) :/
2013. jún. 15. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig hatásos a Solutio Antisudorica. Egy apró trükkje van, hogy ne csípjen. Mielőtt fölvinnéd a vattára, zsepire vagy bármire, azt előtte vizezd meg egy kicsit. Kevésbé lesz tömény. Először én is töményen vittem föl, a világból is kiszaladtam volna. Következő alkalommal már vizeztem a vattát, egyből nem csípett. Na jó, nagyon picit éreztem, de pillanatok alatt megszűnik. :)
2013. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Solutio antisudoricát én is úgy használtam, ahogy az előttem válaszoló, bár én azért, mert a vatta jött szét darabokra és ott maradt a hónaljamon, aztán a sok kis fehér darabkát szedegethettem. Ezért picit benedvesítettem, úgy tettem rá az antisudoricát és úgy töröltem át a hónaljamat. Nekem ez így bevált, egy próbát megérne kicsit vizes vattával is, hátha nem csípne.
2013. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szódabikarbóna kiváló nálam, csak ráhintem a hónaljamra és nem izzadok,nem leszek büdös ;) ajánlom,mert olcsó és natúr "kozmetikum"
2013. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem a garnier mineral-tól [link]

ez a dezodor vált be. nagyon izzadtam és szaga is volt, eygszer sétálgattam a teszkóba és levolt árazva ez a dezodor gondoltam kipróbálom, kipróbáltam és nekem nagyon bevált :) 15/L

2013. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én a Rausch deo spray fresh-t használom, kellemetlen szaga van de ha ráfújom a hónaljamra egyáltalán nem lehet érezni. ráfújás után pár percig olyan érzésed van mintha meg lennél izzadva, de gyorsan elmúlik

a Müllerbe lehet kapni, 2600 forint

2013. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálam ez a kristályos fajta vált be.


[link]


Nem konkrétan az izzadást gátolja meg, de kevésbé izzadsz vele, és egyáltalán nem leszel büdös. Reggeli használattal estig kibírja úgy, hogy semmiféle izzadtságszagod nem lesz.

Emellett szagtalan, szóval bármilyen parfümöt viselhetsz mellé, nálam ez pluszban jó pont, és mellé kb örökké tart.

2014. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!