Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogyan vágassam...

Szerintetek hogyan vágassam le a hajam? Milyen frizura állna jól?

Figyelt kérdés

F/18


kép:

[link]


2009. okt. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kitakartad az arcod, így annyi mintha leírtad volna a mostani hajad!Ahhoz hogy mi állna jól látni kellene az arcodat, mivel a frizurádat nem a csempétekhez fogják nézni!Az arcodhoz kell hogy passzoljon a hajad!
2009. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a fazon maradhatna, csak jóval rövidebben, hogy kevésbé legyen emos. Pl azt a hosszú frufrut minimum a felére le kéne nyisszantani.
2009. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


092-093-094 ezek klasszak

2009. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előbbi linkből az első sor 5. állna jól.
2009. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy jó fodrásznak kéne megnéznie és együtt eldöntenetek,mert egy fodrász azért csak jobban látja mi áll jól az arcformádhoz.Tudok egy jó pest fodrászt,benne még nem csalódtam!!
2009. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!