Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vakítóan fehér a bőröm, hiába...

Vakítóan fehér a bőröm, hiába teszek bármit (napozás pl), a lábam akkor is kilométerekről világít :S önbarnítót próbáltam, de ronda sárgás lett és csíkos :S Tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán fogadd el magad!

Hófehérkéknek (amilyen én is vagyok) egyébként sem ajánlott napozni.

2013. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is fehér bőrű vagyok nagyon, plusz anyajegyem is sok van és még szeplős is vagyok, még a vállaimon is. Szóval menekülök a nap elől, szoláriumot ki sem próbáltam még, mert elolvastam a szoliban hogy nem szabad, és nem akarok bőrrákban meghalni.

Maradok fehér. Nem baj, attól még lehetsz csinos! :)

2013. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyél sok sárgarépát!

De tényleg, a benne lévő kartoin elősegíti a barnulást.

2013. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
karotin bocsi
2013. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát azon kívül, hogy sosem leszel kreol bőrű, fogyassz sok karotin tartalmú ételt. Ez véd valamennyire a leégéstől és egy pici színt is ad, ahogy felhalmozódik a bőrben.


Így nyáron minden nap/másnap egyél egy szál sárgarépát lereszelve, olajjal és friss citromlével. Utóbbiak segítik a felszívódást.

2013. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kövér semmi hátrányt nem jelent szerintem a fehér bőr. Max, ha van rajtad feléesleg akkor mutat jobban lebarnulva, mert optikailag vékonyít. De egy vékony lány fehéren is gyönyörű.

(Sajnos én fehér is vagyok, meg túlsúlyos is...)

2013. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok. De nem napozok mert sok az anyajegyem és tudom, hogy úgyse barnulok le.

Szerintem fogadd el így magad. :) Ha nem akkor esetleg próbálkozhatsz önbarnító testápolóval...

2013. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 17. 15:44
 9/10 ArchLord válasza:
0%
A vakítóan fehér bőrnél nincs szebb! De! Ugyebár soha nem jó az ami természetes, mert ugy kell kinézzél, mint egy covergirl, ami ugye nem baj, de ezt a barnaság mániát egyszerűen nem értem. Szedjed nyugodtan a béta-karotint, répát, sütőtököt (de mindennek a titka a mérsékletesség!) és járkálj sárgás-barna bőrrel nyugodtan, és légy rá büszke, h olyan szép színed van, mint egy túlérett mandarinnak. Sok sikert és boldogságot!
2013. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
remélem feldobta az estéd az hogy bunkózhattál egy sort,minden esetre köszönöm az építő jellegű hozzászólást :) neked is kellemes estét :)
2013. jún. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!