Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ér valamit ha naponta 10-20...

Ér valamit ha naponta 10-20 percet ki fekszek a napra?

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 óra fele tudnék kifeküdni, mivel ekkor süti kellő szögben az erkélyt a nap :D

Mennyi idő múlva látszódna a változás?



2013. jún. 13. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
d-vitamin termelődne, így puhulna a bőröd és egészségesebb lennél te is:) barnulás sztem lassan nagyon
2013. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő az a nagyon lassan? Mit tudnék csinálni, hogy gyorsabban barnuljak?
2013. jún. 13. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha előtte eszel répát,akkor állítólag aranybarnára pirulnál! :D Szebb színed lenne tőle,mintha csak simán kifeküdnél.
2013. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erről a répás dologról már én is hallottam, akkor majd kipróbálom úgy :)
2013. jún. 13. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én is ki szoktam feküdni,úgy fél órára,és már barnultam! :)

Pedig nem szoktam répát enni,pedig lehet,hogy nem ártana. :D

2013. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

10-20 perc is számít, és kezdetben nem is szabad többre kifeküdni, mert kell egy kis idő, amíg hozzászokik a bőr a napfény. A mai és a tegnapi pl. már igencsak erős napsütés, tehát most nem is lenne jó csak úgy kifeküdni 2 órára süttetni magad. A 2 óra viszont még korán van eléggé, ha teheted, inkább csak 3-kor feküdj ki, s akkor is használj naptejet.


Hogy mennyi idő múlva látszik, hogy barnulsz függ a bőrtípusodtól is. Van, akinek már fél óra napozás után is látszik, másnak hetek szükségesek hozzá. Mindenesetre én azt gondolom, hogyha minden nap napozol kb. 20 percet, a 2. hét végén már valamennyi változás észlelhető lesz.:)

2013. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a választ :)
2013. jún. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!