Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van valami tapasztal...

Valakinek van valami tapasztalata a Babyliss Homeligh villanófényes tartós szőrtelenítőről?

Figyelt kérdés

90-100.000.-Ft körüli az ára és otthoni használatra alkalmas. Ismeri ezt valaki és mennyire hatékony?

Köszönöm a választ!



2013. jún. 17. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, barátnőmnek van ilyen, neki nagyon bevált. Bár először azt hitte nem ér semmit, mert semmi változás nem történt, ugyanúgy nőtt a szőr, mint azelőtt. Aztán a 6. alkalom után kezdte észrevenni, hogy sok helyen nem nőtt vissza, csak foltokban. Utána már csak azokat a helyeket kezelte vele, ahol még maradt szőrszál és most tök szép sima a lába. :) Szóval hatékony, de hogy hány hónapig marad így, arról nem tudok nyilatkozni. Azóta a karját is kezeli már vele. Azt olvastam, hogy a fehér bőrűeknek és a sötét szőrrel rendelkező embereknek ajánlják leginkább, nekik a leghatásosabb. Én barna bőrű vagyok, mert szoliba is szoktam járni, így még nem mertem vásárolni egyet. De érdekelne a véleménye azoknak, akik barna bőrűek, hogy használt-e nekik.
2013. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2013. aug. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!