Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szivat a fodrászom...

Szerintetek szivat a fodrászom vagy téll nem akarja megcsinálni?

Figyelt kérdés

mert akkor máshoz megyek 1 évig fekete voltam többször is nála festettem de meguntam és kidhidrogénezte. a lenött rész tojásárga lett az alja vörö-barna-rézszinű. utána rá lett festve egy aranybarna aswarzkopf-tól. ilyen most a hajam:


[link]



és ilyet szeretnék belöle:


[link]


én értem h hidrogénszökét nem de egy ilyet se? szerintem nem normális. nem akarja megcsinálni meg folyton aztmondja h nem elég 1x többször kell..-.- sztem elég világos a hajam nem fekete inkább réz barna-nagyonvilágos barnás vörös. asszem fodrászt váltok.



2013. jún. 17. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
szolgáltatóiparban mindent meg kell csinálniuk mert ha nem akkor fogja magát az ügyfél és átmegy máshoz :D
2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért nem akarja megcsinálni, mivel elég necces a dolog, és iszonyatosan tönkreteheti a hajadat, aztán meg azért leszel kiakadva hogy mennyire tönkrement.

De ha mégis belevágnál ebbe a dologba akkor tényleg nem lehet egyszerre leszívatni.

Egyébként meg lehet csinálni , csak nem biztos , hogy kifizetődő!


Tapasztalatból mondom ezt , mert nekem világos barna hajam volt eredetileg , és csak tincseket szőkíttettem ki, de úgy szét ment a hajam hogy...(el nem merem képzelni ha az egésszel csináltattam volna meg mi lett volna!!!! )

Alig vártam ,hogy lenőjön!


Remélem segítettem!

2013. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő a fodrász és nem te, szerintem jobban ért hozzá. Amúgy jó pénzért biztosan lesz aki megcsinálja, de esélyes h tönkremegy a hajad
2013. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert nem tud felelősséget vállalni a végeredményért. Egyszerre nem tudja megcsinálni, több alkalom kell, és az is rizikós, hogy hogyan reagál rá a hajad. Ha meg nem olyan lesz a végeredmény, amilyet szeretnél, akkor meg az lesz a bajod. Ráadásul a fodrász is úgy akarja elengedni a vendégét, hogy az elégedett legyen.

Lesz olyan fodrász aki bevállalja, de aki a hajad javát is nézi nem fogja egy lépésben megcsinálni.

2013. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Felelősségteljes fodrász nem fogja még a te kérésedre sem elcseszni a hajad. márpedig, ha első alkalomra megcsinálná, úgy tönkremenne a séród, hogy utána meg itt sírnál, hogy letört tövig, mit csinálj.

De ha nem hiszel neki, nyugodtan menj el máshoz.... majd az tönkreteszi, mert gondolom, az újjal már nem fogod közölni az előzményeket. Hajrá! várom a következő kérdésed...

2013. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted, ha elmegyek a dokihoz, hogy vágja le a karomat,

gondolod levágná? Ha orvost váltanék, a következő levágná? Szerintem nem, mert káros az egészségre és ronda is lenne. (remélem érted... :)

2013. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 belbolyhocska ***** válasza:
30%

Írtad, hogy fekete volt a hajad és kihidrognézte a fodrász. Ekőször is azt szőkítő porral és hozzá való krémperoxiddal szokták csinálni (fodrászkellékesnél a kettő együtt 500ft körül van). Ezt a folyamatot igazából oxidálásnak hívjuk, de nem is az a lényeg. Én 2-3 évig azzal festettem a hajam, de elég egyszer leszívni vele a színt, már szétroncsolja a hajszálakat. Ami nő hajad a tövén az egészséges, amíg megint le nem lesz szívva, és a többi része a hajadnak elhalt, és nagyon gyorsan töredezik vissza. A fekete hajfesték, pedig elvileg még jobban roncsol.


Mint írtam már szőke voltam, aztán befestettem feketére, most hagyom kopni és már szőkésbarnára le is kopott. A mindenféle hajvégápoló, hővédő, hajpakolás arra jó, hogy ha rákened puhább lesz a hajad, de a hajszálak belseje ugyanúgy el van halva. Ezért kell egy kicsit mindig visszavágni, hogy az elhalt rész minnél hamarabb eltűnjön.


A fodrászod meg jó hülye (már bocs), ha ennyit nem tud. Már egyszer leszőkítette, így már nem nagyon tud ártani a hajadnak, és otthon is be lehet festeni a szőkítőporral, mint egy sima hajfestékkel. Az, hogy a fekete után barnás vörös lett, nem szőke, az egyértelmű, mert minimum 2-3x kell leszőkíteni a hajat utána.


Én ajánlanám, hogy próbálad ki a Syoss hajfestékből a szőke-szín mixet, annak elég szép színe van, és kb. 1500ft.


Ha nem akarod többször szőkíteni a hajat itt egy tipp, hogy szedd le végleg a feketét: [link]


Remélem tudtam segíteni, és kíváncsi vagyok az eredményre. :) Sok sikert, szép hajat! :)

2013. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: azért, mert egyszer már leszőkítette a fodrász a hajat, még igenis tud ártani! Ez a badarság, hogy szerinted már nem tehet kárt. Igen, tehet. Ezért nem vállalja, mert látja, tapintja a hajat, és tudja, mit bír még el.

Otthon is lehet kísérletezni, de nem biztos, hogy jó vége lesz. Meg aztán tényleg annyi a panasz az elrontott hajakra, hogy csuda, miért nem lehet elhinni, hogy aki ezt tanulja és felelősen végzi a munkáját, az jól csinálna? Vannak sarlatánok fodrászok között is, akik kezei körül kikerülnek az elrontott, totál leégetett, tönkretett hajak - lehet, hogy a vendég kívánságára -, aztán azt helyrehozni lehetetlen.

Türelem a sötétből szőke, ki kell várni, míg olyan lesz, de megéri, mert nem megy tönkre a haj.

Ja, és még annyit: a haj azon része, ami kinő a fejbőrünkből, már nem élő, tehát nem csak az a rész halott, ami töredezett - ezt nem jól tudja az előző hozzászóló.

2013. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 belbolyhocska ***** válasza:
0%
A lényeg, hogy te már csak tudod... :D én tapasztalatból írtam, nem egy fodrásszal konzultáltam ezügyben. Gondolom te csak kiszoptad a kisujjadból...
2013. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Engem visszatart az intelligenciám attól, hogy faragatlan hozzászólásokat írjak bárkinek is. :) Nem mellesleg meg fodrász vagyok, értek a dologhoz. :)
2013. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!