Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szőrtelenítse a...

Ujsagiro 2012 kérdése:

Szerintetek szőrtelenítse a pasi az - arcát, vagy jobb a borosta? - mellkasát? - hónalját? - lábát? - intim részeket? - hátát, ha nagyon szőrös?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Én az arcomon meg hagyom, de nem akkorára, mint mondjuk a kövér Jézus.
2013. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
arcon mindkettőt szeretem. Hónalj és intim rész alap.na de hogy lábat szőrtelenítsen??? Naneeeee.
2013. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Egy férfi attól férfi hogy szőrős.

Arcon ha jól áll neki akkor igencsak szexi lehet a borosta is. A hónalj ha úgy érzi szükséges a borotválás akkor csinálja. A többit ne. Nincs visszataszítóbb annál ha egy férfinak csupasz a lába, karja, intim része..

Szőrős hát sem zavaró ha nem nagyon szőrős. Ha durván szőrős akkor inkább gyantáztassa,

2013. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a hónaljamat mindig szőrtelenítem,meg az arcomat is,nekem nem áll jól a borosta. A hátam nem szőrösödik,a mellkasom se nagyon,az intim részeket meg persze,hogy igen.
2013. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én a sima arcot jobban szeretem
2013. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arca legyen sima, mellkasa (hát a pasitől függ, van akinek jó áll a szőrös mellkas, viszont van, aki nagyon kisfiús lesz tőle), hónalját szőrtelenítse, és az intim részeiket is... Nem szeretem a fogaim közül a szőrszálakat húzogatni :S:D
2013. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezek mind pasifüggő dolgok de szeretem ha a pasimnak sima az arca a farka is legyen sima fent hagyhat pici szőrt de az is legyen igazítva , a hónalj nem zavar ha szőrös de akinek fekete az inkább szedje le a mellkas is ha nagyon szőrös vagy nagyon dús fekete akkor csak
2013. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az arc legyen borostás szerintem, màr ha jól áll neki :) a mellkas attól függ mennyire szőrös.. Ha csak egy kicsit, módjuk egy csíkban, akkor maradhat, de ha nagyon szőrös akkor szerintem inkább ott is szedje le. Hónalj is inkább "szőrmentesen" tetszik nekem. Intim helyen mindenképp szőrtelenítsen!! A kezét meg a lábat pedig semmiképp sem, az úgy jó, ha szőrös. Egy férfi szőrös nem? :)
2013. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én imádom, ha van egy kis borosta a férfi arcán, az rögtön levesz a lábamról, de nem rossz a borotvált arc se. A hónalj számomra alap, nem bírom, mikor egy férfi (vagy épp egy nő) felemeli a karját és kilátszik egy kisebb dzsungel. Az intim területet szintén szőrtelenítse, vagy ha nem, akkor ollóval tartsa karban, szóval rövid legyen a szőr ott. A hátát ha nagyon szőrös, mindenképp, ha csak egy kicsit, akkor nem kell. A mellkassal is úgy vagyok, mint a hátal. Ha nagyon erősen szőrös, akkor igen, de amúgy nem kell. A lábát pedig alap, hogy ne szőrtelenítse, nem is találkoztam még olyan férfival, akinek csupasz volt a lába. Általában ez jön be nekem, amit most leírtam, de vannak kivételek. Pl. egy ismerősömnek olyan világosbarna a szőre, és elég kevés, egyáltalán nem sűrű, hogy neki nem is kell sehol szőrtelenítenie. Engem sem zavar, ha szőrös pl. a hónalja. Nem igazán látszik. Tehát ennél a típusnál mindegy nekem, hogy szőrös-e vagy sem.
2013. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!