Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőkítés. Válaszol...

Természetes szőkítés. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

[link]

Ettől a módszertől milyen színű lesz a világosbarna hajam?



2013. jún. 19. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is világosbarna,és én is kipróbálnám ezt a módszert,de elolvastam a kommenteket és volt akinek bevörösödött tőle :S félek hogy vagy kimarná a hajamat vagy csúnya színe lenne tőle
2013. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajj:/ Akkor inkább nem próbálom ki...

Köszi a választ!:)

2013. jún. 19. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
A citrom az SAV. Hát...savval kenegetni :) ennél már kíméletesebb egy jó minőségű hajfesték is :)
2013. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz:S
2013. jún. 20. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a mézet ajánlom neked. Az nem tartalmaz savat, mint a citrom, tehát nem károsítja a hajat. A méz édes hajszőkítő, ami kis mennyiségben ugyan, de természetes hidrogén peroxidot tartalmaz. Két evőkanál mézet keverj el egy deci vízben, hagyd állni fél órát, és egyenletesen oszlassd el a megmosott, nedves hajadon. Nem csak világosabb, de puhább és fényesebb is lesz tőle a hajad. Ugyan nem olyan gyorsan, és nem olyan nagy mennyiségben hat, mint a citrom, de jobban megéri, hisz nem károsít, és akár 1-2 használat után már szőkésbarna is lehetsz, vagy akár úgy is nézhetsz ki, mint akinek melírozva lenne a haja. Én nemrég próbáltam ki először, és már így, az első használat után látszottak a világosabb fürtök nálam. Ez a nap miatt is lehetett, mivel ott szárítottam a hajam. (Köztudott, hogy a nap is világosítja a hajat, szóval jó, ha a napon szárítod a hajadat!) Szóval ha gyors eredményeket akarsz, akkor fogj mézet, s ha nagyon akarsz gyors eredményt, akár csepegtess a mézre egy-két csepp citromot. (Annyi nem árt meg.) És a napon szárítsd! Egyszer megéri kipróbálni! Lehet, hogy nálad is beválik! :)
2013. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. jún. 21. 06:48
 7/7 anonim ***** válasza:

hello!:)

Az a helyzet hogy ez a c vitaminos cucc ez csak sötét festett hajra jó!:) Bnőm is ezt használja és neki jön le folyamatosan a festék.:) De a te hajadat nem fogja szőkíteni

2014. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!