Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testtekercselés narancsbőr...

Testtekercselés narancsbőr ellen fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Olyan problémával fordulok hozzátok, ami egy kicsit összetett.


Az utóbbi időben megjelent a combomon a narancsbőr. Nyilván genetikai okokból, mivel édesanyám és testvérem is szenved tőle. Súlyommal nincs probléma - 13 kg-t fogytam az utóbbi időben -, sportolok is. A masszőröm ajánlott egy testtekercselő kezelést, amivel a bőr feszesebbé válik, és ahogy olvastam 1-2 negatív tapasztalat kivételével tényleg elég hatásos - ha időben kezdi az ember. Elviekben ez a módszer salaktalanító, méregtelenítő és pár centit levihet a problémásabb területekről. Egyik ismerősömnek is nagyon bevált.


Azért aggódom, mert fogamzásgátlót szedek már egy éve, és elvileg a méregtelenítés csökkenti a hatását - legalábbis a léböjtkúrák meg ilyenek biztos. Az aggodalom oka ez a "zsírcsökkenés" dolog... Ugyanis mikor hirtelen adtam le 3 kg-t, áttöréses vérzés jelentkezett, és nem tudom, a fogyás befolyásolja e a hatását...


Van e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ezzel a módszerrel csökkenhet a hatása a tablettának? Érdemes kipróbálni?



2013. jún. 19. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A testtekercselésnél nincs összefüggés vele.A fogyás felborította a hormonháztartást ezért lépett fel közti vérzés.
2013. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 20. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!