Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok éves hajvasalás után mit...

Sok éves hajvasalás után mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok éve egyenesítem a hajam, és most jutottam el odáig hogy ebből elég, valahogy meg kell szoknom a saját hajamat, ugyanis hullámos, de az az összevissza hullám fajta amit sokan nem szeretnek...pár hónapig abbahagytam az egyenesítést mert olyan munkám volt ahol sapkában kellett lenni így összefogtam mindig, mindennap így sikerült egy kicsit nőnie, de kb 6-7 cm ami egészséges a többi száraz sprőd....mit tegyek? levágassam rövidre amennyire tudom, vagy gyakran menjek vágatni és hagyjam? csak mert nyár van és most megint visszatértem a napi egyszeri egyenesítéshez....:( segítsetek! Köszönöm előre is!



2013. jún. 19. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tovább vasalod, még jobban tönkreteszed. A helyedben levágatnám, és kidobnám a hajvasalót.
2013. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már átkozom a napot amikor megvettem életem első hajegyenesítőjét az biztos!Csak attól félek hogy ha rövid lesz a hajam, ugyancsak nem tudok vele majd mit kezdeni....:S
2013. jún. 19. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyi. Ha ezen nem lépsz túl, a büdös életben nem lesz egészséges a hajad.
2013. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le most..és utána kezdj el hajápolókat használni..velem is ugyan ez történt ennek már 2 éve és már derékig ér...próbáld meg szerintem. :) sok szerencsét! :)
2013. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen agyalok már, hogy hogy tüntessem el a mindennapjaimból a hajegyenesítőt, de tudjátok, ez olyan mint a dohányzás másnak, nem lehet egyik napról a másikra olyan könnyen letenni, főleg ha csak akkor nézel ki valahogy ha használod....
2013. jún. 19. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a hullámos haj, és még divat is! Az egyenes már nem annyira...A helyedben vennék egy kis hajhabot, és azzal formáznám meg a hajam! :) Akkor nincs kócos hatása, és tényleg gyönyörű! Egyébként meg menj el egy fodrászhoz, és kérdezd meg, hogy mit ajánlj, mennyit kell levágatni a hajadból, hogy egészséges hatást keltsen! Mond el neki, hogy szereted a hosszú hajat, de jó lenne, ha egészséges is lenne, és ne feledd, a rövid haj még mindig szebb, mint a száraz, töredezett! :)
2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hajvaslót letenni (én is letettem, pedig évekig használtam), száraz végeket levágatni, utána meg jöhetnek kúrák. Plusz ami még jó, Fructis Goodbye Damage termékcsalád, Elseve selymes olaj, amik nálam beváltak. Kókuszolajos hajpakolás nagyon tápláló. De körülnézhetsz Balea termékek között is (legfőképp a fekete Oil Repair), te hajadtól függ, melyik válik be :)


Nekem alapból göndör és száraz a hajam, de nagyon szépen rendbe jött. Rendezettebb, fényesebb és sokkal puhább, selymesebb. Van kiút, csak ne add fel :)

2013. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Eddig külföldön éltem, ahol horribilis összeget elkértek fodrászra, ezért csak itthon mentem el kb 4-5 havonta fodrászhoz....a fodrászommal megbeszéltem legutóbb hogy májusban hazaköltözök és vegye kezelésbe a hajam, mondta hogy havonta vágunk majd belőle, de szerintem a drasztikusabb megoldást választom...mikor januárban itthon voltam, vállig érőre vágattam, de akkor is eléggé megtépte szóval még rövidebbnek hatott, alig bírtam kezelni, de valamennyit nőtt le és most szerintem még annál is rövidebbre vágatom csak félek hogy utána össze se tudom fogni ha nagyon katasztrófa lesz :S és akkor kinyírom majd magam kb...
2013. jún. 19. 19:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Elkértek a fodrászok - akarom mondani :D
2013. jún. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!