Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhosszabbitási...

Melyik hajhosszabbitási módszer jobb? A hőillesztéses (keratinos) vagy mikrogyűrűs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Eddig keratinos hajam volt,amit 15ezerért rakott fel a fodrász+2ezerért keratinozta be a hajat.Tartósnak tartós volt,de tépte a hajamat és drága volt,és eleinte nagyon kényelmetlen volt.

Néhányan mondták hogy a mikrogyűrűs nem tépi a hajat és olcsóbb is.

Ti melyiket javasoljátok?Vannak tapasztalaitok?Ha tudtok olyat,aki Pécsi,és hőillesztéssel csinálja és olcsóbban,mint 17,akkor privibe légyszi irjátok meg.Köszi



2013. jún. 19. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mikrogyűrűs van már 3 hónapja az első pár nap nagyon szar volt nagyon húzta a fejbőröme az alvásnál de szerintem ennyit megéri szenvednia s zépségért :) Nekem 10 rugóért rakta fel egy jó barát 100 tincset.Most leszedtük az összeset és a hajamnak semmi baja néhány szál kihullott de amugy tökjól megnőtt meg minden szóval én ajánlom!!!
2013. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!