Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám a festett fekete...

Mivel tudnám a festett fekete hajamat kissé kivilágosítani legalább egy középbarnára?

Figyelt kérdés

Házilag festem a hajamat fekete festékkel (Palette). A hajvasaló rendszeres használata néhány helyen kiégette a színt, és a mosások alkalmával kopik is, de még mindig fekete. Szeretnék hasonló hajszín, mint az eredeti, ami világosbarnás. Muszáj "leszívatnom", vagy meg lehet ezt másképp is oldani? Gondolom a feketére, ha ráfestek valami világosabbat, nem fog nagyon látszani.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 12. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet. Csak a szivatással lesz világosabb. Vagy megvárod,mig lenö :)))
2009. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A barátnőmnek vszőkésbarna a haja, és szőkére volt festve mindig, aztán be akarta festetni a haját az eredeti hajszínére, ezért a barátnőjével vettek hajfestéket, de úgy gondolták, hogy ha szőke a haja, akkor nagyon barnát kell venni, hogy befogja, erre olyan barnát vettünk, hogy szép fekete lett a haj, aztán ő is vasalja, meg minden nap megmossa, aztán azóta (igaz csak foltokba) de egyre jobban világosodik neki, úgyhogy szerintem elő a hajsimitóval! :)
2009. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:

A barátnöd haja azért világosodik,mert szökére lett festve a barna és az köztudott,hogy a szöke haj ledobja a sötétebb festéket,a kérdezönek meg pont az ellenkezöje a gond. Vasalhatná szegény addig,amig kopasz nem lenne, a fekete fekete maradna.

Én évekig fekete voltam,pedig csak szinezövel,de semmi nem világositotta ki,csak a szökitöpor :(

Elsö voltam

2009. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azóta beszéltem egy fodrásszal, és csak szőkítőporral lehetséges a világosítás, és először csak melírokban, hogy kevésbé rongálja. :(

(Amúgy a vasaló nekem is kikoptatta néhány helyen, de az sem megoldás sajnos)

2009. okt. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!