Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajat h lehet...

Festett fekete hajat h lehet kivilágosítani?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajamat barnára,a tövét,ahol az eredeti hajszínem van,szépen ki is fogta,már ennek nagyon örültem mert eredetileg is nagyon sötét a hajam.Hogy tudnám kivilágosítani a festett fekete részt?Kivágni nem akarom,mert hosszú.Valami ötlet?
2010. máj. 5. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
A hydrogénezést csak a legvégső esetben szeretném:)
2010. máj. 5. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, amit írsz. "Ki is fogta"? "Kivágni" a hajad? :S Ez nem magyarul van ... Ha a tövét barnára kellett festetned, és az eredeti hajszíned annál sötétebb, akkor fekete? Mert ha igen, akkor felejtsd el, hogy világos hajad legyen. Legalább 6%-os hidrogén-peroxid kell, de ha a hajad fekete, akkor 12! Az pedig azzal egyenlő, hogy kihullik a hajad! ... Ha barna az eredeti hajszíned - mint az enyém - és mondjuk egy Jennifer Aniston féle világos barna hajat szeretnél, akkor sok melír és 1 hajfestés után megvan, nálam legalábbis így volt. Otthon ne kísérletezz ilyennel, inkább menj el a fodrászhoz. Az pedig megmondja, mi a teendő. Mert amit leírtál, abból szerintem nem lehet leszűrni milyen is a hajad színe most.
2010. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A töve eredeti nagyon sötét barna,a vége festett fekete...a tövét befogta,a végét nem.Gesztenyebarna festékkel kentem be
2010. máj. 5. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, tényleg ez a legegyszerűbb! Az a baj, hogy sokan otthon kísérleteznek és a végén csak tönkreteszik a hajukat. Inkább egyszer fizess ki 6-10 ezer forintot, aztán csak a tövét kell festeni, mint otthon elszúrd és mindenki rajtad röhögjön...
2010. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!