Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet megint fényessé...

Mivel lehet megint fényessé és puhává tenni a leszivatott hajat?

Figyelt kérdés

Hosszú hajamat levágattam régen és az a haj el volt téve, most untam már a rövidebb hajakat és visszarakattam a saját hajam hőillesztéssel, de a póthajat le kellett szivatni, mert nagyon sötét volt és most nem akartam sötét hajszínt.

Így viszont a puha fényes, selymes póthajam kicsit sprőd lett. Mivel lehetne jobb kondícióba hozni? Ricinus olaj? Vagy ilyesmi? Persze nem az egész hajra, ahol az illesztés oda már nem.

Van még Ötlet? Balzsamozni persze kell, de még egy kis turbó ápolásra lennék kíváncsi.


2013. jún. 20. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
mézes-olivaolajos pakolás. 1 kanál oliva olaj, 1 kanál méz, 1 tojás. összekevered rákened és 6-7 perc múlva jó alaposan megmosod samponnal, balzsammal és tök jó tapintása lesz. nekem is szétszedte a szőkítő, meg a sok festék és ezzel hoztam helyre.. 3-4 alkalom és olyan lesz mint újkorában :)
2013. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom holnap este. A tojást egészben kell vagy csak a sárgája?
2013. jún. 20. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
egészben
2013. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!