Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajpakolást hogyan...

Házi hajpakolást hogyan használjunk?

Figyelt kérdés
Pakolás után vagy előtt kell hajat mosni? Ha előtte, akkor nem lesz a haj büdös (sör, joghurt stb)? Fénytelen hajra mit ajánlanátok?
2013. jún. 20. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Házi hajpakolást inkább hajmosás előtt célszerű használni. Én pont mostam meg a hajam, előtte én is csináltam pakolást. Az én hajam száraz, fénytelen, ezért egy tojássárgáját elkevertem egy kis mézzel és olívaolajjal és ezt a masszát vittem fel az egész hajamra. Azért is jó hajmosás előtt felvinni, mert így az egész hajamra fel tudom vinni, különben gyorsabban zsírosodna tőle a hajam, hiába mosom ki rendesen a pakolást.

Amikor fénytelen a hajam alma vagy sima ecetes vizes öblítést alkalmazok, attól szép fényes lesz a hajam.

2013. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meddig kell fennhagyni? Fejbőrre is kell tenni? Mit jelent, hogy masszírozzuk a hajba? Fejbőrbe, vagy hova kell masszírozni?
2013. jún. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!