Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a tapasztalata a...

Lepotica kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a ricinusolajjal? Valóban gyorsabban nő tőle a haj? Kb hány cm-t nő havonta?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
én azt hallottam, hogy 10-15 pakolás kell mire használ. én már használom egy ideje, de nagyon jót tesz a hajamnak. amit még tudok javasolni az a panthenol. drágább, de hatásos az is.
2013. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről, és az orvosomat kérdeztem róla, akinek a haj/fejbőr a szakterülete, de tök hülyének nézett, hogy hashajtó olajjal akarom kenni a fejemet. Azt mondta a hajnövekedés genetika, nem változtatható meg semmiféle kencével. A ricinus meg hajhullást okozhat a fejbőrön.
2013. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért egy próbát megér, mindenki mondja, hogy nagyon jó :)
2013. jún. 21. 01:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hónapokig használtam, de semmit se csinált..viszont macerás.
2013. jún. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, van akinek nem használ, van akinek igen. Nekem sokkal dúsabb lett a hajam, és rengeteg új hajszálam nőtt. De csak most, hogy rendszeresen használom. És szerintem nem is macerás, kb 1 percbe telik felkenni, alszol benne, és reggel két samponozással kijön, ha olívaolajjal keverted.
2013. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon macerás volt a kimosás, volt hogy 3 samponozás után sem jött ki rendesen. Viszont nagyon gyorsan nőtt a hajam és puhább is lett, nameg a töredezett hajvégekre is jó. kb. 2 hónapig használtam
2015. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!