Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyantával kapcsolatban...

Cukorgyantával kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

1.Tényleg kevésbé fáj, mint a rendes gyanta?

2.Most akkor hogy kell elkészíteni? Annyi receptet olvastam, de nem tudom melyik válhat be.

3.Rendesen leszedi a szőrt, vagy csak ez erősebb szálakat?

4.Meddig áll el ez a gyanta?

5.Hogy tudom használni? Mert ez ilyen nyúlós vagy mi lesz (ugye?) és azt felkenem, de hogy szedem le?

Köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 21. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

pont most foglalkozott vele Takács Nóra. a héten :)


[link]

2013. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De azért személyes tapasztalatokat, praktikákat is várok!
2013. jún. 22. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre sikerült bár én eredetileg cukorkának készítettem:)

Másodszorra harmadszorra és negyedszerre már nem sikerült :(

felkened a bőrödre és megfogod az egyik végét s lerántod.

amég langyos addig lehet használni mikor kihűl akkor már újra kell melegíteni.

Macerás elkészíteni viszont nagyon könnyen le lehet mosni :D

még csak ezt használtam rendes gyantát sosem..

úgycsináltam hogy kostolgattam és amikor már finom lett akkor elkeztem főzni és közben ízesítettem.

Rendesen leszedi bár néha nem tövestől

2013. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elég macerás elkészíteni vagy sikerül megfelelőre vagy nem. én veszem a készítőtől 4000 ft-ért egy évre elegendő mennyiséget. nem nehéz a használata. vegyszermentes. egy évig is eláll, mindig fel langyítom mikróban kb 1 perc alatt, hogy kiszedhető puha legyen a tartójából, összegömbölyítem a két tenyeremben és rásimítom az adott területre és lerántom. ennyi az egész. egyre kevesebb és vékonyabb szőrszál nő vissza. ki lehet bírni a használatát. csak melegített állapotban puha, nyúlós, a tégelyében szinte kőkemény.
2015. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!