Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a cukorgyantával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Borotválni szoktam magam a lábamon, és az intim területen egyaránt. Viszont ez sajnos ahhoz képest, hogy mennyi időt igényel, igen csak kevés ideig hatásos. Utálom ha borostás vagyok, és ezzel a módszerrel sajnos egy nap után már érzékelhetők a kis szőrszálak.


Nemrégiben olvastam a cukorgyantáról, ami az állítások szerint kíméletesebb a bőrhöz, mint a hagyományos gyanta, és sokáig simák lehetünk tőle.


Próbáltátok már? Az otthon elkészíthető változat jól használható? Nagyon fájdalmas?


Ui: nagyon érzékeny a bőröm.:(


16/L


2011. aug. 2. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem túl ragacsos lett, és nem hozta ki a szőrszálakat. És rengeteg cukrot elhasználtam hozzá.. De persze lehet, hogy a receptem volt rossz..
2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szétégettem vele az ujjam, sebészetre jártam 2 hónapig ..
2011. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh:( hát most elvettétek a kedvem tőle:D akkor mit használtok?:S
2011. aug. 2. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én borotva-párti vagyok. Egy bajom vele, hogy 2 naponta kell csinálni a cuccost... De legalább nem fájdalmas.
2011. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem nem házi cukorgyantám van, hanem drogériában vett görgőfejes, egyszer kipróbáltam a hónaljamon, mindent előírás szerint csináltam, picit piros lett a bőröm, nem égetett meg, de egyetlen szörszálat sem tépett ki.. vagy nem ér semmit, vagy nem tudom hol hibáztam.. marad a borotva.. mikor kozmetikus gyantázta le, az vérzett picit, meg fájt is, igaz az eredmény tartósabb, de én sajnálom rá a pénzt..
2011. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én rendelni szoktam a készítőtől egy évre elegendő mennyiség 4000ft-ból megvan. szeretem ezt a megoldást, elég havonta egyszer használni és nincsen kipattogzódás utánna, mint a vegyszerrel kevert szőrtelenítő krémeknél. és a szőr vékonyabb nő ki újra és kevesebb. ki lehet bírni a használatát, nem veszélyes.
2015. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!