Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már rögtön epilálás után...

Már rögtön epilálás után érzem, hogy nem sima a lábam (ha végighúzom a kezem, szúr). Ez mitől van? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 00:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem Philips epilátorom van, és én is ugyan azt érzem, mint te. Ha lefelé végig simítom a lábam, akkor puha meg minden, de amikor felfelé, akkor érzem a pici szőrszálakat amit nem tudott kiszedni. Rá 2 napra (!) meg már nőnek is vissza!! Miközben 1 hetes simaságot ígér nekem a gép... Ez azért van, mert nem egyformán nőnek a szőrszálak, 3 fázisba nőnek. Mire leszeded az elsőt, nő a következő... :(
2013. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint egyik epilátor sem tökéletes. Én 6-7 naponta epilálok, ez még nem olyan nagy baj, csak lenne teljesen sima a lábam. Szőrtlenítő krémet szoktam néha használni, akkor sima a lábam, de nagyon gyorsan visszanőnek a szőrszálak és hamar elfogy a krém.
2013. júl. 27. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!