Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a...

Hogyan szőrtelenítsem a hónaljamat tartósan a gyantán kívül?

Figyelt kérdés
És az epilátorral meddig tart ki? Olyan kéne, amit itthon meg tudok oldani. :S

2013. jún. 23. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az epilátorral baromira fájna, mert elég érzékeny ott a bőr. Cukorgyantát próbáltad már? Igaz, azt nehéz elkészíteni, macerás, de én nem vagyok egy érzékeny bőrű meg fájni sem fáj egyáltalán a gyanta, de hónaljnál kipróbáltam és az baromira fájt. Cukorgyantával viszont nem fájdalmas
2013. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Epilátorral talán a legnehezebb hónaljat szőrteleníteni, mert becsípi a szőrt, nincs elég kezed hozzá. Gyantázni könnyebb. Simán felkenős meleggyantával nagyon egyszerű magadnak is megcsinálni.
2013. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem nehéz elkészíteni a cukorgyantát youtube-on sok videó van hozzá ahol részletesen leírják hogyan és mit csinálj.(:

Persze ez az otthoni variáció azt nem tudom kozmetikus hogy készíti el.

2013. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) ment a zöld pacsi :)
2013. jún. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!