Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a...

Hogyan szőrtelenítsem a hónaljamat? Az epilálás vagy a gyantázás nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam, de nem szeretném, hogy nagyon erős legyen ott a szőr, és borotválás utáni pár napon már vissza is nő. Gondoltam az epilálásra és a gyantázásra, de attól félek, hogy az nagyon fájna...
2012. jan. 5. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én régebben gyantáztattam... El lehetett viselni. Kb 2-3 éve annyira kiritkult, hogy epilálóval szedem ki a kóbor szálakat, általában hetente- két hetente. Ja és már nem fáj. A fájdalom egyébként személyfüggő is, de te biztosan bátor vagy :)
2012. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem tom mennyire vagyok bátor... eddig nem próbáltam, még csak 14 vagyok...
2012. jan. 5. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha gyantázásra szánod magad akkor mondj le a borotváról. Ha egyszer legyantáztad maradj annál egyre kevesebb lesz a szőröd.. Bár nekem az tökre kellemetlen mert meg kell várni míg kinő... Hónaljba meg ciki
2012. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el a kozmetikusához. Nagy levegő: egy rántás az egyik, másik rántás a másik hónaljad. Ha eddig borotváltad, akkor biztosan erős a szőr, ne az epilálóval kezdj.
2012. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre eléggé fáj, igen. Aztán kb. 5. alkalommal már meg fogsz lepődni, hogy milyen jól bírod. :)
2012. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már intimen is gyanta a menő :DDD
2012. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14-15 éves koromtól csak epilálok. hidd el, a hónaljnál kb 2szer fél perc, míg lekapja. és nekem nem fáj. és utána két hétig nem kell vele bajlódnom. :)
2012. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 éves koromtól gyantázok. nekem nem is fáj, csak annyi, hogy csikis vagyok :) de a kozmetikus úgy csinálja meg, hogy nem is érzed :)
2012. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!