Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Mit tegyek? Fenékig...

SEGÍTSÉG! Mit tegyek? Fenékig érő, barna, egyenes haja, szögletes arcforma. Nem szeretném levágatni a hajamat. De valami újítást szeretnék. Szerintetek mit tegyek? Mi állna jól nekem? Milyet válasszak? NINCS FRUFRUM.

Figyelt kérdés
14/L
2013. jún. 23. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Festést meg ilyesmit nem ajánlanék, mert könnyen tönkremehet tőle a hajad. Esetleg nem gondoltál arra, hogy vágass bele az arcodat keretező tincseket? A hossza attól megmaradhatna. Ilyenre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval nem kéne az egészet rétegezni vagy tépni, mert ilyen hossznál szerintem csúnya, ha vékony a vége, egészségtelennek tűnik. Csak pár tincset ha vágatsz bele az arcod mellé az szép tud lenni. El tudod utána is középen vagy oldalt is választani.

2013. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kipróbálom. :)
2013. jún. 23. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress egy jó fodrászt és bízd rá.

Ha nincs frufrud, vágass pl. Amiket az első linkelt, még mindig kicsit uncsi hajviseletek, és szögletes arcformához annyira nem is nyerő találat.

Nem kell pónifrufru, de az elejét nyugodtan vágasd rövidebbre, jól keretezné az arcod.

A végét esetleg íveltre vagy V-alakúra vágni kicsit, a felső réteget rövidebbre. Nem kell túlzottan megtépni, mert az tényleg béna, mikor alig marad pár szál, de az egyhosszú haj sem jobb, lapos, uncsi, jókislányos, és nem a jó értelemben. :)

Esetleg tetess bele pár sötétebb vagy világosabb melírcsíkot, de tényleg csak ilyen 1-2 árnyalattal eltérőt. Bár szerintem 14 évesen azért ne erőltesd, meg tényleg tönkre is teszi a hajat könnyen, de azért ezzel is fel lehet dobni kicsit. :)

2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!