Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Háton lévő rengetek apró...

Háton lévő rengetek apró miteszer szerű pattanással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Idáig nem volt pattanásos a hátam, csak az arcom!

Az arcom 2-3 éve változatlan, a hátamon nagyon sok miteszer lett!

Mit tudok ezzel kezdeni?

Bőrgyógyásznál voltam tavaly, adott egy aprócska krémet 10.000ft-ért, de egy picit sem változott...

Valami tipp?


2013. jún. 23. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:
19/f
2013. jún. 23. 14:55
 2/6 anonim válasza:

Ezek hatásosak:

- Nadin kénszappan (a legolcsóbb 300 ft körüli, herbáriákban, gyógynövényboltokban lehet kapni)

- Akneroxid 100-as vagy 50-es ( nagyon drasztikus, gyógyszertárban vény nélkül 2e ft körül/tubus, de nagyon sokáig elég)

2013. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ezek mire jók?

Mert nem zsíros a bőröm, mégis miteszeres...

Nem fekete végű pattanás, hanem kicsi, éppen hogy csak van ott valami, de rengeteg...

Amiket írtál, beválhatnak?

2013. jún. 23. 15:21
 4/6 anonim válasza:
Az akneroxid 100-as kifejezetten a mellkas és a hát aknés kezelésére van. Leszedi a miteszereket. Lehet hogy azért nem zsíros mert valamiért nem tud ürülni a faggyú. Rákereshetsz a google-val betegtájékoztatóra. A Nadin szappan nekem a fejbőrömre volt hatásos.
2013. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes elmenni kozmetikushoz, ezeket szerintem le tudja pucolni a hátadról, nem kellemes, de akár több hónapig is rendben lehet utána a hátad. Szégyellni meg nem kell, ez a munkája.
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A városunkban 5 kozmetika van, már voltam mindenhol, mert fél évente járok arctisztításra...

Mind az öt annyira rossz, az egyik meg se csinálja normálisan, a másik felállít az ágyról 10 percenként, mert 8 embert vállal percenként és nincs hely, a harmadiknál mindig hanguavar van és kocsmaszag, mert a 2 helyiséget csak egy gipszkartinfal választja el, és még sorolhatnám!

Tudtok ajánlani valami olyan kozmetikát, ahova bemegyek és egy külön zárt szobában elintéz rajtam mindent?

2013. jún. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!