Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet elfedni a leégett...

Hogy lehet elfedni a leégett bőrt dekoltázsnál, hogy ne látszódjon? Help!?

Figyelt kérdés

Egy olyan pólóban égtem le (nem nagyon, de láthatóan mert fehér a bőröm) aminek csak kis kivágása van a nyakamnál. Viszont a nyár nagy részében meg kivágottabb vagy pántnélküli pólókat húzok, és ez így iszonyú hülyén fog kinézni, ha nem tudom valamivel elfedni :(((

Főleg hogy nekem a lebarnulás leégés mindig kb hónapokig úgy marad....

Van valami tipp....? Alapozó elfedi vajon...? vagy mit csináljak , olyan csúnya így :( köszi!!!



2013. jún. 23. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs lehet kicsit hülyén írtam ki a kérdést, szóval elfedni tudom lehet egy sállal is,de valahogy eltüntetni, vagy sminkkel eltakarni szeretném de nem tudom mi a jó módszer.. :S
2013. jún. 23. 18:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy,inkább védeni,ápolni kell a bőrt most.Nehogy maradandó nyoma legyen.
2013. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!