Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan alapozót keresek, ami...

Olyan alapozót keresek, ami zsíros bőrre jó, sajnos nagyon hamar zsírosodik T-vonalban az arcom, ne fogja be a ruhákat, mattítja az arcom, könnyen el tudom dolgozni, ha felkenem, akkor ne látszódjon feltűnően, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
BB krémet próbáld ki, nem konkrét alapozó, de hasonló, én azt használom, ha nem durva a bőröm épp.
2013. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, BB krém az tényleg jó, nekem személy szerint a Garnier zsíros bőrre való BB krémje nagyon bevált. Aztán, ha konkrétan alapozót keresel, akkor tudom ajánlani a Max Factor Smooth Effect alapozóját. Nem erős fedésű, maszk hatást lehetetlen vele elérni, de nagyon szép és egységes bőrt ad, ugyanakkor olajmentes, ezért én órákig púder nélkül is el tudom hordani. 3000 ft körül volt, ez a legolcsóbb Max Factor alapozó.
2013. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bármilyen jó minőségű alapozó/bbrkém+PÚDER (manhattannek van jó) Illetve mattító krém pl biodermát sokat szeretik:)
2013. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Garnier BB alapozóját használom most, nem nagyon vált be, 1-2 óráig ha kitart max. és ha egy kicsit is az arcomhoz ér a ruhám, rögtön befogja.
2013. máj. 26. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Bourjois Flower Perfection. Legjobb.
2013. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: bb krémből inkább koreait válassz, azok jobbak:) (nivea, loreal, stb felejtősek) esetleg még a helia-d jó, az mattít is.
2013. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!