Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkéből sötétbarna?

Festett szőkéből sötétbarna?

Figyelt kérdés
Fesetett szőke hajam van, eredeti színe hamvas sötétszőke, aztán egyszer befestettem vörösre amit két hónap alatt sem sikerült megszoknom, úgyhogy elmentem fodrászhoz, aki leszivatta és most ilyen természetes világosszőke lassan egy éve. Sajnos mivel a vörös le volt nőve és úgy szívatta le a fodrász, van benne egy sáv, ami világosabb. Hogy lehetne ebből szép, egyenlezes sötétbarnát csinálni? Egyáltalán lehet?

2013. jún. 23. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyenlezes helyett egyenletes, bocsi!
2013. jún. 23. 19:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évig volt benn vastag melír, de már baromira hullott, meg meguntam, ezért befestettem középszőkére, ami nem mondhatnám hogy nagyon befogta, vártam egy hónapot hogy pihenjem a hajam, aztán befestettem trüffelbarnára [link] <<< schwarzkopf palette g3, ezzel a termékkel, nagyon jól befogta, igaz ezen a képen világosabb, élőbe nekem sötétebb.
2013. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fodrász megcsinálja szépen, nem gond.
2013. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!