Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megőrülök a hajam miatt! Mit...

Megőrülök a hajam miatt! Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy a hajammal nem tudok semmit se kezdeni. Tavaly augusztustól növesztem, szépen növekedik, de össze-vissza áll.. és ezt utálom benne. Mikor suli van vagy megyek valahova minden reggel ki kell vasalnom. Tudom ,hogy ez károsítja, de egyszerűen szörnyen néz ki nélküle. Kikunkorodik, kiáll, szétáll, minden egyéb.. emiatt vasalás nélkül nem is tudok kimenni az utcára.

(Kiskoromba gyűrűgöndör hajam volt)

Kérlek titeket segítsetek, mit csináljak hogy normálisan nézzen ki a hajam?

Köszönöm !!

L/15



2013. jún. 24. 11:29
 1/5 anonim válasza:
próbállj meg valami másik frizurát :)
2013. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Növeszteni szeretném továbbra is, most a kb. a vállamig ér, cél a derekamig :) Csak azt nem tudom hogy mit kéne tennem vele, hogy ne kunkorodjon be.. Gondolkodtam már a brazil hajkiegyenesítésen is.. végső elkeseredésemben még a póthajon is :D
2013. jún. 24. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a göndörségét próbálnád kihangsúlyozni, nem pedig kiegyenesíteni? Vannak direkt erre való hajkrémek, ehhez való hajszárítófeltét.
2013. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hajtsd előre a fejed, nyomj a tenyeredbe hajhabot és nyomkodd fel a hajadba :)

ettől szép hullámos lesz.

2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik se használ :( azért köszönöm!
2013. jún. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!