Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan kérdésem volna, hogy...

Olyan kérdésem volna, hogy szerintetek hosszu sötét barna hajam van (festett szintén), de én szeretnék világos hamvasszőkét, hogyan szőkitsem ki? Vagy, hogy/mivel csináljam, hogy annyira ne tegyem tönkre a hajam?!

Figyelt kérdés
(Eredetileg szőke vagyok)

2013. jún. 24. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kell szívatnod, nincs mese. Nekem is sötétbarna volt, 3 festésbe került, és kivilágosvörösödtem :D Először ammónia nélküli szőkét vettem (eredetileg szőke akartam lenni), na de az nem fogta be. Aztán vettem egy ammóniás szőkét, az kiszívta a festéket, de a lenőtt rész még világosabb lett, ráadásul rézvörös. Oztán vennem kellett még egy rézvörös ammóniás festéket, hogy teljesen befedje az egészet. Visszagondolva, inkább nem festeném be, túl sok pénzt és macerát emésztett fel :D
2013. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!