Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van az, hogy 2 hete...

Mért van az, hogy 2 hete vágattam a hajamból, mert nagyon törött volt, és most ismét törött a vége? Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lépcsőzetes vagy tépett a hajad? Mert nekem akkor volt ilyen, amikor kiritkíttattam, nagyon megtépte a fodrász. Az oldalfrufrumon kezdtem észrevenni, hogy törik, pedig az sose tört -még annak ellenére sem, hogy a frufrumat minden nap vasalom. Akkor mondta egy másik fodrász, hogy van akinek nem bírja a haja ezt a fajta hajvágást.
2009. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problámám. 1,5 hónapja voltam fodrásznál. Előtte nagyon ritkán jártam, mert nem tört,szép vol,kb 5 havonta mentem. Most levágattam belőle 5 cm-t és pár hét múlva elkezdett törni, de a törött hajszálnak a végén látszik hogy frissen van levágva. Nem értem, soha nem volt iylen bajom. Amúgy nekem most teljesen egyesre van vágva, ezelőtt tépett volt, csak most már egy szintbe vágattam. Vasalás is 1 hónapban egyszer fordul elő, erre se foghatom. Valami tanács,krém,pakolás(mitől nem zsírosodik) nekem is jól jönne.
2009. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!