Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy mikrodermab...

Mennyibe kerül egy mikrodermabráziós kezelés (bőrcsiszolás)? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, az arcomon a pattanásoktól visszamaradt néhány barnás szürkés folt, főként az államon, az orrom alatt, nagyon kevés a homlokomon is. Eléggé zavar, annyira nem durva (nincs bemélyedés), de utána olvasgattam , hogy ez a bőrcsiszolás jó lehet. Egy alkalom vajon elég? Utána hámlani fog az arcom? Mennyibe kerül? Minden segítséget előre is nagyon köszönök!!

2013. jún. 25. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kozmetikus tudja megmondani hány alkalom kell.Az ár is nagyon szalonfüggő.
2013. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

egy alkalom semmire sem elég, kb egy extraerős bőrradír, szóval kicsit egyenletesebb lesz a bőr, de ennyi kb. Nem hámlik tőle a bőr, ez hülyeség. Szalon váltogatja, vannak akciók a legtöbb helyen pl ha valamilyen kezelés mellé veszed (általában így ajánlott, hogy nagykezelés+mikrodermabrázió) akkor 3000től kb 6000ig terjed egy alkalom. Azt is csak kozmetikus tudja megmondani, hány alkalom kell, én 5öt csináltam, de van ismerősöm, aki 10-12t is csináltatott, szóval erről kérdezd meg a szakembert, hogy mennyire lenne szükséged.

Személyes vélemény: nem tudom, hallottál-e már a kémiai hámlasztásról, de az sokkal többet segít a foltokon és a bőrnek is jót tesz, mert megnyitja a pórusokat, stb. Vannak otthon is alkalmazható készítmények, viszont nagyon kell vigyázni a szabályokra (nincs napozás/szoli, 30-50 faktoros fényvédő- ez a kettő a mikrodermabráziónál is fontos!, a savhoz folyamatosan kell hozzászoktatni a bőrt, tehát először egy kisebb százalékot tartalmazó szert, majd később jöhet a nagyobb. általában 5-10% között mozog ez a szám.

Remélem segítettem valamit:) 19/L

2013. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nagyon-nagyon látványos volt az első alkalom.

kuponnal mentem 3000 ft-ért.

egyébként 8-10 ezer Debrecenben, rákerestem neten és több szalont megnéztem.


a második alkalom már nem is látszott. a kozmetikus szerint 6-12 alkalom szükséges, a bőr állapotától függően.


én a 2. után már nem mentem vissza, mert bejött a jó idő, és napfény nem érheti utána az arcbőrt, mert akkor többet árt, mint használ.

2013. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok. egyébként nem is értem, ha ezeket a kezeléseket a szakemberek ősztől tavaszig ajánlják, akkor egy magára valamit is adó kozmetikus hogy hirdetheti még most is napi szinten. nálam ezzel elveszti a hitelét.


az nem elég, ha egy ilyen kezelés után olyan nappali krémet használunk, amiben van fényvédő.


egyértelmű, hogy a pénz miatt hirdet, hogy minél több vendége legyen. pedig mikor voltam tavasszal, elmondta, hogy ha ilyenkor napsugárzás ér, barna foltok alakulhatnak ki az arcomon, ami nagyon csúnya lesz.


én azt javaslom, várd meg ezzel a szeptember/októbert.

2013. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, én is úgy gondoltam, hogy október fele próbálom majd meg, csak addig megkérdezem a kozmetikusomat a részletekről :)
2013. jún. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!