Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásosodik a hátam...

Nagyon pattanásosodik a hátam és a vállam. Mit tehetnék? Help, mert már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Pisi.
2013. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg zsírosodásra hajlamos a bőröd. Egyél kevesebb zsíros-olajos ételt, mosd át rendszeresen tonikkal, és ne piszkáld, ne vakargasd (főleg ne koszos kézzel!)

Vagy vegyél egy kis üvegcse eredeti teafa olajat, egy pohár vízbe rakj pár cseppet (3-4), majd fürdés után márts az oldatba egy vattapamacsot és mosd le vele a hátad.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. jún. 17. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A teafaolaj jó ötlet, de ha nagyon durva a helyzet, akkor nem kell külön vízzel higítgatni, csak közvetlenül a pattanásra lehet csepegtetni-ez így garantáltan leszárítja! Továbbá hatásos lehet a Sudocrem vagy a Neogranormon kenőcs is (ezek gyógyszertárban kaphatók). Nekem a legjobban amúgy az vált be, hogy egy növényi testradírt teszek egy testkefére és kétnaponta fürdés közben átmegyek vele az adott területeken, ez is mérsékli a méretüket, de a BHA hámlasztást is érdemes lehet kipróbálnod vagy magas fényvédővel finoman napoztatni a pötyiket. :)
2013. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt a hátam meg most is van egy pár, de ha kinyomod őket akkor gyorsabban múlnak,csak egy dolog hogy soha, de soha ne úgy nyomd ki hogy benne maradjon a genny mert akkor sokkal nagyobb lesz! Én a napra kifeküdtem és csodát tett a kinyomott pirosakat leszárította meg le is barnította. ( ja és még kijöhet attól is hogy nem szellőzik a hátad, pl a hajad miatt)
2013. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudom ajánlani a diólevelet is. Remek gombaölő hatása van, és mindenféle bőrbetegségre, sőt még a pattanásokra is hasznos. Készíthetsz főzetet (vízben megfőzöd), de akár áztathatod is több napig vízben, miután kicsit kikloffoltad, hogy kijöjjenek a nedvek belőle. Szép barnás színű létyót kapsz és azzal megmoshatod a hátad napi egyszer, lehet kicsit a bőröd is megszínezi, de minimális és legalább napbarnított hatásod lesz :P
2013. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 20. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!