Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyógyszertári hidratáló...

Milyen gyógyszertári hidratálót és tisztítót vagy apáloót ajánlotok normál-zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 21:50
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és az állam tele van pattanásokkal, mindenhol máshol tiszta.
2009. okt. 13. 21:50
 2/10 anonim ***** válasza:

miért pont gyógyszertárit akarsz?

én ilcsit használok, nagyon szuper termékek és nagyon szpen rendbetette a patis, pigmentfoltos arcomat.űMaradok annál

2009. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
la roche-posay effaclar v vichy normaderm, de a la roche-posay jobb, tapasztalat...
2009. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért kellene gyógyszertári mert már semmi nem segít, próbáltam a normaderm családot, a loreal pure zonet, a sima szappant, a tiniknek valókat, de előbb vagy utóbb mindig visszajött, és rengeteg jön egyszerre, sehova máshova, csak az államra, és szörnyen néz ki, nem beszélve arról, hogy fáj is amikor mozgatom a számat. ezért akarok gyógyszertárit, sokan mondják, hogy jó, és a pénz sem vet fel mostanában.
2009. okt. 14. 18:23
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és olyanra gondoltam, amit dokival kell feliratni
2009. okt. 14. 18:27
 6/10 A kérdező kommentje:
de ezeket a la roche cuccokat ki kellene próbálni
2009. okt. 14. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
www.ilcsi.com ezek is nagyon jók és nem drága megfizethető áron vannak
2009. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták hogy magánszemélyként nem érdemes ilcsit venni, mert tul nagy, és lejár, nem tudom elfogyasztani, viszont tény hogy rengeted jó dolgot allottam róla, a kozmetikusom is azzal dolgozik, ugyhogy meg fogom nézni
2009. okt. 14. 19:19
 9/10 A kérdező kommentje:
látom vannak kisebb kiszerelések is. az árakat hol találom? hol tudom beszerezni egyáltalán? csak kozmetikusnál?
2009. okt. 14. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ilcsit használok. Kozmetikusnál tudod megvenni, már amennyiben árulja is, az enyém igen és csak kis kiszerelésben.

Hidd el sokkal jobb, mint a gyógyszertári készítmény.

Én 30 ml-es tégelyben veszem.

Amit ajánlok neked, az az ictiolos pakolás. 1110 Ft-ért veszem 30 ml tégelyben és 1,5 hónapot is kibír.Heti 1x elég használi, mielőtt felteszem az arcomra, fekete szappannal kezelem le,ami 35 ml-es és 1800 Ft. Ez is pattanásos bőrre, és mivel eléggé szárító a hatása, ezért elég heti 1, 2 alkalommal lekezelni vele az arcot. Ez is bírja kb 1,5 hónapig.

A csipkbogyó-kukoricás arcradír is nagyon jó pattis arcra azt is 30 ml tégelyben veszem szintén 1100 Ft körül van és az is kb addig bírja.

A termékek árai nincsennek feltüntetve a honlapon.

Mivel neked csak az álladon van pati és ahogy írtad fáj is, ezért én mindenképpen a pakolások közül az ictiolosat ajánlom, nagyon jó, ahogy az arcomra kenem és utánna lehúzom, utánna rögtön lehet látni az eredményét.

Piros lesz az arcom, azaz vérbőséget okoz, erősen gyulladáscsökkentő, antiszeptikus, csökkenti a gyulladt patikat, fertőtlenít stb...de olvasd el a honlapon mit ír rólla. Mikor elkezdtem használni a termékeket az arcomra rá a 5 hónapban látványos eredményt értem le, kevésbé jöttek ki a pattanások mint korábban , sokkal szebb lett az arcom . Most már csak néha-néha jön ki, főleg a menstruáció előttni napokon, de akkor rögtön kezelem a pakolással és a töbivel és nagyon hamar elmúlik.

És az ilcsi előtt én is minden boltit kipróbáltam Avon, Oriflame, Clea&Clear, Oxy nem sorolom...

Elmentem a kozmetiksomhoz, aki Ilcsivel dolgozik és ő ajánlotta és valóban nagyon jó termékek.

Natúr kozmetikumok, nem tartalmaz tartósítószert és mesterságes szinezéket,vegyszert mint a bolti termékek és amiért ennyore jók, azt annak is köszönheti, hogy gyógynövényekből készülnek.

A bolti termékekben van gyógynövény?! nincs, de tartósítószer, vegyszert, mesterséges szinezéket tartalmaznak és ezért nem annyira hatásosak.

Már a nagyanyáink is gyógynövényekkel kezelték minden nyavajájukat :D

Szóval ha még csak a pakolást veszed is meg, megéri és hidd el egy néhány hónap alatt lesz eredménye...

Első hozzászóló voltam

2009. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!