Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akneroxid 5 nevű krémet...

Akneroxid 5 nevű krémet kezdtem el használni, mikorra várhatok tőle eredményt, javulást az arcomon?

Figyelt kérdés

Napi 1x kenem be vele az arcom, nagyon vékonyan, eddig egyszer használtam, este felkentem reggek pedig arcot mostam, de úgy vettem észre ezt teljesen beszívja a bőr (nem úgy mint az aknemycint ami másnap reggel is ugyan olyan fehér cucc a képemen)

Szóval egyszer használtam, ma kicsit éreztem, hogy szárazabb az arcom, de nem vészesen, nem piros, nem fájt.

Talán csak annyi, hogy nem zsíros mint mindig, hanem csak simán normál tapintású. Nem szeretném gyakrabban használni, nehogy besokalljak és kivörösödjön, vagy hámlani kezdjen mert az gyönyörű lenne... Nem elég szép, ahogy kinéz...



2013. jún. 25. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én egy hete használom minden este, nekem eddig sokat segített, nem jöttek ki újabb pattanások/mitesszerek az arcomon, elég jól hámlaszt. Persze az Akneroxid mellett, szinte kötelezően kell használni valamilyen hidratálókrémet, hogy ne szárítson annyira. 1 hónap után szerintem jelentős lesz a változás nálad is :)
2013. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Te az egész arcod bekened vele, vagy a a problémás részeket? Számomra már az is nagyon jó lenne ha nem jönne új elő, mert amik most vannak azok már mint erősen gyógyuló fázisban vannak :)
2013. jún. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!