Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma voltam AIDS teszten, mikor...

Ma voltam AIDS teszten, mikor tudom meg az eredményt? BŐVEBBEN LEJJEBB! CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK! KÖSZI!

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy a barátnőm felfázott, vizelete véres volt és fájt neki, majd a háziorvosa felírt neki antibiotikumot, és mi úgy szexeltünk (óvszer nélkül SAJNOS) és másnap éreztem, hogy viszket, fáj és éget is a makkom. Elmentem a háziorvosomhoz aki elküldött az urológiára ott a doktor úr azt mondta, hogy menjek el bőrgyógyászhoz. Ma el is mentem és mondták, hogy ez bizony gombás fertőzés lehet. (Vajon az antibiotikumtól lehetett?) A kamillás tea amit a doktor úr ajánlott bevált, már múlik a fertőzés de azért elmentem a bőrgyógyászhoz aki írt fel valami kenőcsöt (nem tudom a nevét mert 3 féle gyógyszerből állították össze) és ott (bőrgyógyászaton) elvégezték az AIDS tesztet is. Mikor és hogyan tudom meg az eredményt? 19 éves fiú vagyok!

A barátnőmnek én voltam az első akivel lefeküdt és 100%, hogy NEM AIDS-es!


2011. aug. 15. 21:07
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Minek csináltak AIDS tesztet, ha gombás fertőzésed volt? A lányoknak szokott lenni gombája antibiotikum után, de a férfiaknál a gomba az esetek nagy részében nem szokott tüneteket produkálni.
2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát azt mondta a doktor, hogy vesznek azért vért is, és a papíron láttam hogy ez AIDS teszt volt.

De lehet azért volt gombás fertőzésem a makkomon, mert óvszer nélkül szexeltünk amikor a barátnőm szedte az antibiotikumot.

2011. aug. 15. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a bnőd 100%, hogy nem HIV+, akkor te mégis mi a jó franctól lennél az? Mi lenne, ha 19 évesen az eszedet gondolkodásra is használnád?
2011. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a barátnőm a szex közben vagy után elkaphatott valamit? Ugye nem? Többször utána már nem szexeltünk.
2011. aug. 16. 09:44
 5/6 A kérdező kommentje:
2011. aug. 16. 09:57
 6/6 anonim válasza:

Az AIDS-et nem csak nemi úton de pl. vérátömlesztéssel, közösen használt kábítószeres fecskendőkkel de anyától a csecsemő is elkapja.


Esetedben szerintem valamiféle gomba, esetleg herpeszféle lehet, ami folyamatosan ott lehetett (uszodában is el lehet ilyet kapni, vagy nyilvános vécén) és az antibiotikum hatására megerősödött.


De no para, ártani nem árt az AIDS teszt, gondolom azért csinálták meg mert az antibiotikum hatása utáni immungyengeség is azonos tüneteket produkál. Mindenesetre tudd, hogy mindkettőtöket kell kezelni (általában 3 hónap) a visszafertőzés miatt (addig lehet gumiban szexelni, de ha herpesz akkor csókkal is visszamehet)

2011. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!