Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt ismertek...

Milyen hajszínezőt ismertek amit feketébe lehet kapni és kimosható, de nem egy mosással hanem néhány hónap alatt, de tényleg kijön?

Figyelt kérdés
és ha tudtok akkor hozzá boltot is meg árat is mondjatok nagyon megköszönném:))))

2013. jún. 26. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen után kutattok, csak tudod szerintem a néhány hónapig tartó hajszínezőt csak lenövéssel és vágatással lehet eltüntetni, mert magától nem kopik ki.. főleg a fekete.. :/

Mert világosabb hajszínezőnél még lehetne is ilyet találni biztos, de a fekete nagyon makacs szín, és félő, hogy nem bírod majd eltüntetni sehogy, akármennyit mosod.

2013. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de sötétbarna a hajam szóval csak kikopik:D igazából nem bánnám ha tovább is bennemaradna, csak ha nem állna jól..
2013. jún. 26. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

A világon nem találtak még fel ilyen színezőt. Ha ki akarod próbálni a fekete színt, akkor fekete hajlakkot tudom ajánlani, de az az első mosásnál kijön.

Vagy photoshop....

2013. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem attól félek hogy nem lesz jó mert sötétbarna a hajam , a fekete biztos jól áll:) de csak nyárra szeretném és semmikép nem állandóval:)
2013. jún. 26. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Palette color shampoo mahagónija kijött. Elvileg 24 hajmosás, de nyilván tovább tartott mire egyáltalán nem látszódott...

Egy barátnőm Castinggal színezte feketére a sötétbarna haját, neki is rendesen kijött.

Szerintem ha csak egyszer színezed, akkor minden további nélkül kijön, de ha mindig újra csinálod, mintha festenéd, akkor már nem fog kikopni, csak lenőni.

2013. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. jún. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!