Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem akarok többé fekete...

Nem akarok többé fekete lenni! Mi a legjobb, legkevésbé roncsolo modja ennek? A hamvasitosampontol nem lesz világosabb?

Figyelt kérdés

már 3 éve fekete vagyok...de az utobi egy éveben max 3x festettem be...már majd fél éve nem festettem,nem is nagyon fekete inkább barna ,de mivel nem olyan sötét az eredeti hajam a lenövés is látszik.

vagy nagyon világos barnaszeretnék lenni vagy vörös/piros.



egy kevésbé roncsolo modszer?


2009. okt. 14. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én 2 évig voltam fekete, és elkezdtem befesteni vörösre, nekem baromira teteszik hogy a hajamon mostmár kb. 6-7 cm vörös alul meg ilyen sötétebb barnás vörös(ez lett a feketéből) szal sztem ha vöröset akarsz, simán fesd be és legalább egyedi :D

18L

2009. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szijja:)

Én olvastam már olyan eljárásról, amivel egy festés során kivilágosítható a haj és nem is roncsol:)

Adok egy linket, itt olvastam, de ha például írsz a vendégkönybe, akkor ott válaszolnak a kérdésedre:

[link]

Ha viszont messze laksz...szerintem máshol is csinálnak ilyet:)

Sok sikert:)

18/L

2009. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...ha jól olvastam, elköltöztek Gödöllőről, méghozzá Sződligetre, szóval ha bp-i avgy, akkor az jó:)
2009. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2600 Vác, Horgásztói út.7.

/Vác-Sződliget között a Toyota Autócentrumnál lévő Lakóparkban/

2009. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! egy nagyon jó fodrászt tudok! anyukám szokott szőkére festeni haját,mivel ő eredetileg sötétbarna,szóval tökéletesen szép szőke hajat tud csinálni.ott a 2 villamossal kell menni a vigadó tér után az eötvös tér megállóban,na ott rögtön nagy barna üveges szállodában van a fodrászat,csak ott előre kell bejelentkezni.:)
2009. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem vagyok pesti :(
2009. okt. 15. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!