Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű legyen a hajam?...

Milyen színű legyen a hajam? Zöldes szemem van és kreol bőröm, én fekete hajra gondoltam, már volt ilyen színű, de félek később megbánom. Eddig sokan aztmondták, hogy ez a szín volt a legjobb.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gesztenyebarna
2010. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se legyen világos szín mert az természetellenes lenne.

Zöld szemhez vörös is passzolna, esetleg vörösesbarna. De ha fekete jobban áll akkor legyél fekete.

2010. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ríííízvörös!!!
2010. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már voltam gesztenye barna,meg vörös is.

De azért köszi a válaszokat :)

Azt esetleg nem tudja valaki, hogy fekete ammóniamentes hajfesték van ?

2010. jan. 29. 18:54
 5/9 Dymo ***** válasza:
neonzöld! yeah...
2010. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyszerű,legyen az eredeti!Gondolom volt már több színű,de arra nem gondolsz hogy tönkre megy a hajad?
2010. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Attól,hogy fél évente bevan egyszer festve,nem hiszem,hogy tönkre vágnám.

Nem vasalom és vigyázok rá, ápolom.

2010. jan. 29. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

henna hajfestéket vegyél, sötétvörös legyen szerintem :) zöld szemhez passzolna.

de a fekete se rossz, csak azt kivilágosítani ha megunja az ember..nekem most nő le, és kb öt centis sávban mintha kopaszodnék mivel alatta szőke vagyok. utánafestek, de hidrogénezni nem akarom egyelőre, ezer év volt mire lenőtt, kihullana a fele. szóval inkább vörös legyél, azt később lefedheted barnával, és nem lesz annyira feltűnő ha elkezd lenőni:) goloka.hu-n vannak hennás hajfestékek, ettől nem hullik, sőt. ezt a fajta festéket meg tudod venni a herbáriákban, gyógynövényüzletekben is. 1000ft körül van.

2010. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
LOREAL CASTING CREME GLOSS!!!!!!!!!!!!! ez ápolja a hajadat és nem festék de nagyon tartós és nagyon szép szinei vannak!!!!
2010. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!