Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jelent az, hogy szorbenove...

Mit jelent az, hogy szorbenoves? [tobbi lent ]

Figyelt kérdés

Labamon vettem eszre,hogy ha normalisan borotvalom [felfele huzom] akkor elol sima lessz,de hatul az izomnal borostas marad.S az csak akkor tunik el ha ellenkezo iranyba huzom mint amerre nott.Tehat jobb lamabon elol felfele,hatul peddig borotvat elforditva kifele borotvalok.Nem tudom ez igy mennyire ertheto.

De ebben kene a segitsegetek,hogy ezzel mit lehet tenni


2013. jún. 27. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a szőrbenövéshez. A lábadon nem mindenhol ugyanarra nő a szőr. A vádlijuknál a legtöbb emebernek általában máshogy nő. És ha megnézed a combod hátsó felét, ott pedig lefelé nő. De ez mindenkinél változhat. Mit lehet ezzel tenni? Semmit. Ilyen vagy és ez teljesen normális, a legtöbb embernek úgy nő ott.
2013. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szorbenoves az amikor a szorszal nem no ki a boron hanem a bor alatt marad, emiatt lesz ott egy kis csomo, legtobbszor a szortuszo be is gyullad. ki lehet nyomni, aztan egy ocsmany heg marad utana. nekem gyantazastol szokott lenni
2013. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!