Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jobb használni őszülés...

Mit jobb használni őszülés ellen, Bionnex vagy Nogrey terméket?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, pl. a Nogrey a hajszálat színezi, viszont a Bionnex magát a pigmenttermelő sejtet támasztja fel, tehát radikálisabb eredménnyel jár. A Nogrey tehát nem gyökeres megoldás, csak egy színező lotion, viszont három hét alatt működik, míg a Bionnexre hónapokat várni kell... plusz a Nogrey sokkal olcsóbb is. Akinek vannak tapasztalatai, várom a véleményeket. (Középkorú heteró férfi vagyok, akinek a munkájához kell a jó megjelenés. Nem vagyok vevő a hajfestésre, sem idióta tinik poénjaira. Köszönöm előre is a tartalmas válaszokat.)

2013. jún. 27. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszülés ellen a leghatásosabb a kopaszság.
2013. júl. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sotech válasza:
Én 6. hónapja használom a bionnex-et, 3. hónap után már majdnem abbahagytam,mert azt hittem nincs változás (bár párom bizonygatta, hogy ő látja), de ekkor találkoztam egy ismerősömmel, aki megkérdezte, - Te fested a hajad?. Na igen, akikkel ritkábban találkozunk jobban látják a változást. Egyszóval így a 6. hónap után csak biztatót tudok mondani róla. Tökéletes nem lett, mert itt ott még vannak ősz(es) szálak, de nagy része (60-70%)már egész szépen regenerálódott.
2014. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!