Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés SEGÍTSÉG - mit tegyek?

Hajfestés SEGÍTSÉG - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eredetileg hamvasszőke hajam van (olyan seszínű...), befestettem 2x Palette color shampoo színezővel, Kávébarna árnyalattal. Kicsit kopott azóta (kb. 1 hónap telt el a festés óta), heti 3-4x mosok hajat, hogy jobban kopjon, de nagyon minimálisan kopik :/ Már látszik a lenövés...(Régebben is használtam ilyet, akkor gyorsabban kopott). Szeretnék viszont valami sötétszőke árnyalatot kihozni a hajamból, esteleg tudtok mondani valami jobbféle világosítót?! Régebben Garnier szőkítőt használtam, de az nagyon kiszőkítette, szinte fehér lett a hajam tőle :D


Eredeti hajszínem ilyen: [link]


Ilyen lett kb.: [link]


És ilyesmit szeretnék: [link]



2013. jún. 29. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
én elmennék egy fodrászhoz a helyedben,viszel képet megmondod,h ilyet szeretnél,és a fodrász összehozza neked.:) lehet,h nem lesz egyből olyan színű,mint amilyet szeretnél,de azt is el fogja mondani,h hány alkalom után lesz olyan.
2013. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!