Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a félhosszú hajamhoz?

Figyelt kérdés

22 éves, lány vagyok és magas homlokom van.

Már régóta félhosszú, hullámos hajam van és szeretnék változtatni rajta. Az arcom kissé kerekded, pufókás és most ehhez illő frizurát szeretnék. Arra gondoltam, mivel már vagy 10 évvel ezelőtt volt utoljára frufrum, hogy most csináltatok egyet és ki szeretném egyenesíteni a félhosszú, hullámos hajamat. Tudom, örök téma, hogy akinek egyenes haja van, az hullámos hajat szeretne, akinek viszont hullámos a haja sz pedig egyeneset. :DD

Szóval? Kerekded arcformához illene? És a frufru? Inkább félfrufru?



2013. jún. 29. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valakinek kerekded arca van és hozzá magas homloka akkor azoknak egy oldalfrufru lehet egy szuper megoldás. Az oldalfrufru ugyanis nem keretezi úgy be az arcot, mint a normál, ezzel nem nyomja össze azt. Viszont beleér az arcba és ezáltal keskenyíti. Ebben az esetben egy tépett vágás még dob rajta, mert ezzel szintén keskenyíthetjük arcunkat. Ha valakinek mindehhez még a nyaka is rövid, akkor a frufru mellé érdemes egy rövid fazont választania és ezzel felszabadíthatja a nyakát és hosszabbnak fog hatni.
2013. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!