Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajam van ha az...

Sötét barna hajam van ha az alját valamilyen KÉK színezővel befesteném az jól nézne ki szerintetek?

Figyelt kérdés

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat:)


14 éves vagyok, közép hosszúságú a hajam:)


2013. jún. 29. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez függ az arcodtól, a stílusodtól. Nekem speciel nem tetszik az ilyen frizura, de van akinek jól áll. Kísérletezz bátran. Ha nem is sikerül jól, vagy nem tetszik, az is segít abban, hogy megtaláld a saját egyéniséged. :)
2013. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna hajam van, az alja piros, de a piros festék csak úgy fogta be, ha kiszőkítettem. Szerintem nyugodtam vállald be. Ha nem jó, utána vissza tudod festeni.
2013. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézne ki. Csak az a baj, ha sötét a hajad, előtte ki kell szőkíteni, különben nem fog semmi se látszani.


Nekem sötétszőke hajam van, most színeztem bele kék csíkokat, és nagyon tetszik.

2013. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fog semmi látszani a kék színezőből sötétbarna hajon. ://

Leszívatod, utána lehet kék. :)

Ne haragudj meg rám, csak tippnek adom: szerintem 14 évesen ne szívasd le a hajad, totál tönkreteszi még egy felnőttnek is sajnos. :( Sokkal, de sokkal jobban árt és károsabb a hajnak a szőkítés, szívatás, mint egy szimpla hajfestés. :/

Esetleg próbálkozz olyan fekete hajfestékkel bemelírozni, aminek kékes árnyalata van. :)

2013. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!