Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit nőhet így a hajam 2...

Mennyit nőhet így a hajam 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Heti kétszeri hajmosás/sampon,balzsam/, minden hajmosás előtt 5 óra ricinusolaj+tojás, utána még hajolaj a nedves hajra, nem használok hajszárítót és minden este hajolaj?

:)



2013. jún. 30. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
pont ugyanannyit, mint mindezek nélkül nőne 2 hónap alatt ;) - a növekedés üteme ugyanis genetikailag szabályozott, minden egyéb csak olyan kis mértékben befolyásolja, hogy semmi látszatja nincs...
2013. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez azért így teljesen nem igaz, mindenkinél más - olvasgattam erről nagyon sokat, valakinek a ricinus miatt nőtt meg. :)
2013. jún. 30. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ezek mellett ugyanannyit nőtt mint előtte, 1 centit havonta. + én még hajvitamint is szedtem hozzá.
2013. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ricinust tényleg szokták dicsérni, ha nem is nő sokkal többet, de állítólag javít a tartásán és dúsíthatja. Először a hajolajat úgy olvastam hogy halolaj. Amúgy a halolaj sem rossz ötlet, mármint belsőleg alkalmazva, hisz a bőr és a haj állapota a szervezettől függ. A bionom oldalon van fent nagyon jó minőségű halolaj.
2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!