Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intenzív vörös hajfesték a...

Intenzív vörös hajfesték a Palette-től szerintetek miért engedi a színét hajmosáskor még 1 hónap után is?

Figyelt kérdés

Egy hajfestéknek nem kellene tudtommal engednie a színét folyamatosan minden hajmosásnál, de ez engedi és ez rendes hajfesték, nem sampon! Szerintetek miért? Lassan szeretném újrafesteni, de ez végett nem tudom hogy maradjak-e a vörös színnél vagy inkább váltsak át más színre...

Köszönöm a válaszokat :)



2013. jún. 30. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
minden hajfesték veszít a színéből hajmosáskor különösen a vörös. barátnőmnek mikor ilyen pirosvörös haja volt már akkor engedte a színét ha csak bevizezte. Ez természetes :D
2013. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hajfestékek szabványa megváltozott. Sok olyan anyagot nem engedélyeznek már amit korábban, mert rákkeltőek stb, de emiatt a festékek minősége is romlott.

Anno 8 éve mikor elkezdtem festeni a hajam (feketére) a 3. mosásnál már nem volt semmi, viszont egy éve mikor elkezdtem lenöveszteni és már vagy fél éve nem volt festve a hajam még akkor is engedte a színét, és ez már így is marad.

2013. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hajfestékek szabványa megváltozott. Sok olyan anyagot nem engedélyeznek már amit korábban, mert rákkeltőek stb, de emiatt a festékek minősége is romlott.

Anno 8 éve mikor elkezdtem festeni a hajam (feketére) a 3. mosásnál már nem volt semmi, viszont egy éve mikor elkezdtem lenöveszteni és már vagy fél éve nem volt festve a hajam még akkor is engedte a színét, és ez már így is marad.

Jah és nem érdemes más színre váltani, egyedül a szőke nem enged amúgy mindegyik...

2013. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de közben kaptam e-mailt egy szalonból, mert ott is érdeklődtem és azt írták h amit ők kevernek ki színeket (bármilyen) az nem engedi a színt mosásnál (leszámítva a festés utáni 1-2 alkalmat) :) (White Hair Bp)
2013. júl. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!