Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a mahagóni...

Próbálta már valaki a mahagóni rézvörös nevű festéket? Palette,667-es. Milyen színe lett, nem túl barnás? Mert nekem tetszik, csak félek, ha rákenem a mostani vörös hajamra, túl sötét lesz és barna, csak a fényben vörös.

Figyelt kérdés
Aki próbálta, milyen színű hajra, és milyen lett a végeredmény?

2013. jún. 27. 17:06
 1/4 Enslin válasza:
Nekem nagyon tetszik,és eredetileg gesztenye barna hajam van,de viszont padlizsán volt előtte a hajam,arra festettem rá az általad említett festékkel,csodálatos lett a végeredmény,nem barnul,nagyon szép,és nem csak a napon.Nekem tökéletesen bevált.
2013. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia mindenképpen javasolt hidrogént tenni bele, vagy szőkítőport, nem fogja elrontani, nyugodt lehetsz.

/egy fodrásznő/

2013. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha ne plusz hidrogént adjatok hozzá, hanem az alapból benne lévő, általában 6%-os helyett inkább 12%-sal keverjétek ki, sokkal élénkebb és szebb lesz a végeredmény. (Ez MINDEN vörös hajfestékre áll)
2013. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 12-est én már soknak tartom, havi hajfestés szinten. A 9-es-re éppen ráfanyalodom, de a hajnak az is megterhelő azért :( Pedig szép, intenzív színe akkor lenne ha nagyobb százalékkal oxidálnám, tudom...


Kedves válaszoló(k)! Akinek volt ilyennel festve a haja, nem tudna egy képet küldeni róla? :)

2013. júl. 22. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!